Pārskata periodā tika turpināti pētījumi par uz t-konormām bāzētām nestriktām metrikām. Tomēr šajā periodā īpaši tika attīstīti vairāki citi pētījuma virzieni, kas cieši saistīti ar stingrām nestriktām metrikām:
1) Meklētas un noteiktas dažādas t-normas un to saimes, ar kurām var iegūt stingru nestriktu metriku, kas inducēta vai nu ar standarta metriku vai kādu citu definētu metriku.
2) Pētīti jautājumi un īpašības, kas saistīti ar stingrām nestriktām metrikām. Pierādīts, ka ja ir dota kopa ar visām stingrām nestriktām metrikām, kas definētas ar konkrētu, nepārtrauktu t-normu, tad arī robeža no šīm metrikām pieder dotajai kopai. Tāpat pierādīts, ka tas ir spēkā jebkurai t-normai, ja vien metrikas varam sakārtot augošā secībā.
3) Pierādīts, ka ja ir bezgalīga kopa ar visām t-normām, kas dod stingras nestriktas metrika, kas inducētas ar standarta metriku vai arī ar jebkuru citu metriku, un t-normas ir augošas, tad robeža no šīm t-normām arī pieder kopai. Tāpat pierādīts, ka, ja ir divas stingras nestriktas metrikas ar jebkuru t-normu, tad to minimums arī ir stingra nestrikta metrika, bet maksimums ne vienmēr. Definēta vismazākā no visām stingrām nestriktām metrikām.
4) Stingras, uz t-konormām bāzētas nestriktas metrikas, kas radīta no kādas citas metrikas, definēšana. Pierādīts, ka tā ir stingra, fragmentāra uz t-konormu bāzēta nestrikta metrika gan ar reizinājuma, gan Lukaševica t-konormu.
Par šī un iepriekšējā perioda rezultātiem ir sākta gatavota zinātniska publikācija.
Informācija ievietota 30.06.2021.